Paznokcie Piła

Jakimi metodami można zdobić paznokcie?

Obecnie powstaje coraz więcej metod przedłużania i zdobienia paznokci. Jeszcze kilka lat temu przedłużyć można było paznokcie tylko tipsami. Sprawdź jak obecnie można zdobić i przedłużać paznokcie. Poznaj metody!

Paznokcie Piła – metody przedłużania

  • metoda żelowa – obecnie najpopularniejszą metodą przedłużania paznokci jest metoda żelowa. Jak sama nazwa wskazuje, do przedłużania używa się specjalnego żelu, który utwardza się w lampie LED. Stosowanie żelu nie jest szkodliwe dla płytki, a co ciekawe, przyczynia się do jej odbudowy i wzmocnienia. To, co zaliczyć można do zalet tej metody to na pewno mała inwazyjność, brak nieprzyjemnego zapachu, szybkość wykonania oraz naturalny efekt. Co do wad, to może się zdarzyć, że w lampie, po nałożeniu żelu możemy czuć pieczenie. Ale dolegliwość ta ustaje już po wyciągnięciu dłoni spod lampy.
  • metoda akrylowa – jeśli zależy nam na długotrwałym i niezniszczalnym efekcie przedłużenia paznokci, to warto postawić na metodę akrylową. Tylko najlepszy gabinet kosmetyczny Piła wykonuje przedłużanie paznokci tą metodą. Niestety, ale oprócz wysokiej ceny, do wady można również zaliczyć możliwość przesuszania naturalnej płytki, co przyczynić może się do jej osłabienia. Podczas zabiegu wytwarzany jest nieprzyjemny zapach. Po takim zabiegu wymagana jest pielęgnacja oliwkami nawilżającymi.
Najlepszy gabinet kosmetyczny Piła

Najlepszy salon kosmetyczny Piła – jak go wybrać?

Jest wiele salonów kosmetycznych. W każdym mieście znajdziemy och kilka. I właśnie, jak wybrać najlepszy salon kosmetyczny? Co jest ważne? Liczy się przede wszystkim efekt, jaki uzyskamy. Dlatego ważne są umiejętności i doświadczenie pracowników, którzy wykonują zabiegi. To, co jest jeszcze istotne to jakość produktów i urządzeń. Ważne jest również odpowiednie zachowanie czystości w salonie. Osoba, która wykonuje zabieg powinna mieć rękawiczki jednorazowe. Narzędzia powinny być zdezynfekowane. Dobrze jest oprócz strefy, w której wykonywane są zabiegi, zagospodarować miejsce na estetyczną ladę, gdzie witamy naszych gości. Oprócz tego w salonie powinien znaleźć się kącik, w którym ustawimy kanapę, fotel i stolik, gdzie w razie potrzeby każdy będzie mógł komfortowo poczekać na swój zabieg.